PREDAL SI SLOVENSKO IGOR MATOVIČ

3 min read

Tak toto je veľké, priatelia! Toto je bomba!

ČO ROBILO PÁR HODÍN PO VOĽBÁCH AUTO OĽANO PRED AMERICKOU REZIDENCIOU?

Práve som sa dostal k fotografii služobného auta Trnavského samosprávneho kraja, ktorý je pod politickou kontrolou OĽaNO.

A hádajte, kde toto auto parkovalo dnes, v nedeľu ráno, jeden deň po voľbách. Tí, čo poznajú Bratislavu, to už vidia. Tí, čo nie – podržte sa. Parkovalo pre rezidenciou amerického veľvyslanectva na Slovensku.

PREDAL SI SLOVENSKO, IGOR?

Pri všetkej úcte, vyzerá to tak, že tuná veľký hrdina Matovič a alebo niektorý z jeho poskokov z OĽaNO si šiel okamžite po voľbách vypýtať pokyny od Veľkého brata.

Bravó, Mr. Pentovič! Takto obhajuje naše národné záujmy budúci premiér?

VEĽKÝ BRAT DÁVA POKYNY?

Aby bolo jasné, budem sa podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám pýtať Trnavského samosprávneho kraja, za akým účelom bol niekto s autom, ktoré je platené z verejných zdrojov, v nedeľu ráno na návšteve americkej veľvyslankyne na Slovensku.

A budem sa pýtať aj americkej ambasády, čo riešili s predstaviteľmi OĽaNO v nedeľu ráno – pár hodín po voľbách.

SI PREDSTAVTE, ŽE BY SA TAKÉTO NIEČO UDIALO NA RUSKEJ AMBASÁDE – TO BY BOLO KRIKU

Si predstavte, že by v USA vyhral voľby nový americký prezident a hneď by naklusal na ruskú ambasádu – niekoľko rokov by z toho americké médiá robili škandál.

Tak ako je možné, že takéto niečo páchajú Američania na Slovensku?

Toto je proste škandál – vyzerá to tak, že podvodník Matovič predal Slovensko Američanom už pár hodín po voľbách. Hanba!

VYCHÁDZALA DNES SVIŇA Z AMERICKEJ REZIDENCIE?

A viete čo mi ešte povedal môj zdroj? Že dnes okolo 13:30 videl vychádzať z americkej rezidencie ešte jednu zaujímavú postavičku. Arpáda Soltesza.

Liberálne monštrum, čo Slovanov rasisticky označuje za čvargu a je autorom scenáru k filmu Sviňa.

Hej, hej, k tomu filmu Sviňa, ktorý zrejme pomohol rozhodnúť tieto voľby, pretože šíril tú najnechutnejšiu nenávisť voči Smeru. Aj vďaka tejto vlne hejtu vyhral Matovič voľby.

PREBEHLO PREVZATIE MOCI PODĽA PLÁNU?

A ja sa len pýtam: je náhoda, že tuná Sviňa v nedeľu na obed, deň po voľbách, veselo vychádza z americkej rezidencie? Alebo tu niekto Sviňu potreboval, aby prevzal moc?

Počas celej kampane som varoval ľudí, že hrozí, že pravica premení Slovensko na americkú kolóniu. Netrvalo ani pár hodín po voľbách a je to tu.

Šírte to, prosím, priatelia. Príliš veľa náhodičiek hneď takto v nedeľu za rána. Čo poviete?

Zdroj BLAHA


2 thoughts on “PREDAL SI SLOVENSKO IGOR MATOVIČ

  1. Je to možné ale môže za to Fico zo SMER-SD – nemal tolerovať podvody a tajný dohľad nad občanmi.
    Aká je podobnosť medzí víťazkou prezidentských volieb a víťazom volieb do NR SR – intenzívna reklama a prekvapivé výsledky! Čaputová cez agentúry s podozrením manipulácie (bez prepočítania hlasov), Matovič vlastným úsilím s A4-kou v ruke, ale za pomoci investigatívnych novinárov (tiež zatiaľ bez prepočítania hlasov). Matovičovi mal ľud zatlieskať za dobrý výkon „šaša“ ale to malo byť všetko, vyhrať mala „nádej“ na spravodlivosť pre každého slušného človeka. To štvorica podnikateľov (podozrivých z podvodov) nezaručuje!!! Ba naopak čaká nás otroctvo a nedaj Bože vojna s Ruskom.
    Avangarda je presvedčená, že došlo k softverovému podvodu aby boli naplnené cieľ pozbaviť Slovensko svojprávnosti, zapredať ho do zahraničia a vpstením migrantov spôsobiť chaos aby USA zo základní na Slovensku a celej EU mohli zaútočiť na Rusko. Ale Putin varoval, na všetkých čo dovolili ich obklúčenie máme namierené naše rakety a beda Vám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.