So. jún 6th, 2020

Aktuality24

Aktuálne správy na Slovensku a vo svete

Rodinná firma Farlesk pomohla občianskemu združeniu Centrum krízovej pomoci

2 min read

Centrum krízovej pomoci sa chce opätovne poďakovať firme Farlesk obchod všetkých farieb ktorá nám zas poskytla sponzor dar táto firma už pôsobí od roku 1991 ktorá začala pôsobiť ako rodinná firma Farlesk – predaj maliarskych a natieračských potrieb, a už o dva roky sme zmenili názov na Farlesk spol. s.r.o. Zameraním tejto firmy Farlesk je nákup a predaj potrieb na maľovanie a natieranie.

 

Poskytuje aj odborné poradenstvo, maloobchod, veľkoobchod a tónovanie farieb na plnoautomatických miešacích zariadeniach od renomovaných firiem. Hlavným cieľom je u nich poskytovať profesionálny prístup a širokú škálu kvalitných výrobkov. Spokojnosť zákazníkov je pre nich na prvom mieste. Zakladajú si na výbere dodávateľov a usilujú sa o dobré meno spoločnosti. V súčasnej dobe ponúkajú možnosť nákupu na predajnej ploche 400m – najväčšej ploche ponúkajúcej farby a laky nielen v Bratislave, ale aj na celom Slovensku. A preto neváhajte a príďte ich vyskúšať všetky služby ktoré ponúkajú.

Podpora od FARLESK V ROKU 2019 PRE CENTRUM KRÍZOVEJ POMOCI ) FOTKY 

CENTRUM KRÍZOVEJ POMOCI MÔŽETE STÁLE PODPORIŤ DARMI AJ FINANČNE .

POĎAKOVANIE  

Máte pre nás tip?

Odfotili ste niečo zaujímavé, alebo nahrali krátke video? Boli ste svedkom nezvyčajnej situácie? Viete niečo, čo by mali vedieť aj ostatní?

Tip:  tip@aktuality24.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error: Content is protected !!