Mira opustila deti a chcela vyhrať DOM SNOV: Toto dnes robí! Posiela nepravdivé listy ÚPSVaR

3 min read

Pamätáte si ešte na slobodnú matku troch synov Miroslavu Janovčíkovú z hry Vyvolení – Dom snov? Jej životný príbeh na televíznych divákov zafungoval a ocitla sa v hre. Čo je s ňou dnes?

Svoje deti však dala do detského domova, len aby vyhrala pre seba rodinný dom .

Miroslava Janovčíková to v živote nemala ľahké. Ako matka troch detí prechádzala jednym krízovým centrom za druhým. Reality šou televízie JOJ Vyvolení – Dom snov videla ako veľkú príležitosť na to, ako získať nový domov pre seba a hlavne svoje deti. To je však nevyšlo a ako prvá sa zo šou Vyvolení bola vyhodená. Neskôr dostala druhú šancu sa opäť vrátiť do hry a tak bojovať o dom snov. Jej taktizovanie ju však vyradilo tesne pred finále a mnohí diváci, ale aj súťažiaci, boli toho názoru, že celým svojim príbehom chcela len všetkých obmäkčiť a tak vyhrať vytúžený nový domov snov. To sa jej však nepodarilo a hru opustila a tak jej snaha vyhrať a bojovať razantne skončila.

Čo je dnes s ex vyvolenou Miroslavou? Na svojom facebookovom účte má uvedené, že žije v hlavnom meste Bratislava a od minulého roka pracuje v neziskovej organizácii  RUŽOVÁ ZÁHRADA n.o. Šafárikova 28 Senec 90301  ktorá sa zaoberá opatrovateľskou službou pre starších, chorých, alebo inak znevýhodnených osôb. To, či má svoje deti pri sebe, z jej profilu nie je zreteľné.

Po odchode z občianskeho združenia Ružová záhrada dostala novú šancu práve od predsedu OZ Nádej do života Peter Martinák ktorí celý život ťahá k socialnemu citeniu u ľudí pomáhať ľuďom a byť nápomocný. Venuje sa osobnostnemu rozvoju sociálnym zručnostiam. Vela rokov pracuje s deťmi z detských domovov a zo sociálne slabších rodín. Nadej do života pomáha deťom a mladym ludom dosiahnuť plnohodnotnú integráciu do spoločnosti a ich dôstojne postavenie v bežnom živote.  

A preto pani Miroslave dali šancu za zapojiť do všetkých projektov ako aj do vedenia. Nevieme čo sa tam stalo a prečo aj toto materské občianské združenie opustila a začala svoj boj radikálne riešiť. Všetkým ľuďom aj sponzorov či informovala Úrad práce, sociálných veci a rodiny rozoslala nepríjemne informácie tykajuceho sa občianskeho združenia Nádej do života. 

Nádej do života robí poctivo svoju prácu ako ma , keďže pani Miroslava rozoslala nepravdivé informácie – ohľadom občianskeho združenia sa pozastavila činnosť ako aj odstúpenie sponzorov narobilo nepríjemnosti hlavne teraz v letných mesiacov na realizáciu detských letních táborov ktoré mali na pláne. 

Všetky informácie ešte zisťujeme a určite ich priložíme k článku ako ďalej sa bude daná situácia rozvíjať. 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.