Aktuality24

Aktuálne správy na Slovensku a vo svete

Žena musí dobre vyzerať aj v rakve. A čo muži?

4 min read

Fashion akcia v priamom prenose: Okázalý príchod na luxusnom lincolne, éterická herecká legenda, tehotná speváčka, módna šou a sexuálny predátor! 

Na jednu z prvých spoločenských udalostí po „korone“ dorazilo mnoho známych tvárí slovenského šoubiznisu, no najväčší glanc tejto akcii dodala ikonická divadelná legenda, pani herečka Mária Kráľovičová. Národom zbožňovaná grande dame v sprievode svojej dcéry, známej prekladateľky Jany Kocianovej, prišla do petržalského komplexu TPD otvoriť módny dom Lombardi Fashion House. Podľa informácii tlačovej expertky pre média Nory Krchňákovej, je pani Mária dobrou priateľkou majiteľa tejto značky Jozefa Grondžáka.

Excelentná divadelníčka by popritom mohla mať vlastnú módnu značku. Vďaka svojmu vkusu a štýlu obliekania určovala pre krásne slovenské devy celý život módne trendy. Nie nadarmo celý život razí heslo: Žena musí dobre vyzerať aj v rakve. Pani Mária aj na túto akciu prišla odetá v bledých šatách s vyviazanými vlasmi, vďaka čomu vyzerala napriek veku ako víla.

Unesená z jej outfitu bola aj Grondžákova spoločníčka Andrea Koreňová, ktorá reprezentuje značku Sicily Style. „Predávam najmä extravagantnejšie kúsky pre baby, ktoré sa neboja vyčnievať z radu a som presvedčená, že určite by si tam niečo našla aj pani Kráľovičová. Vždy mám veľkú radosť, keď aj staršie dámy sa dokážu obliecť do odvážnych pestrých farieb a neobmedzujú sa len na tmavé odtiene,“ povedala nám.

Spokojnosť s akciou neskrýval ani Jozef Grondžák, ktorý sa po tom, čo oblieka mnohé známe tváre, sám stal celebritou. „Mám radosť z novej etapy môjho profesionálneho života. Teším, že značka Lombardi bude pokračovať aj po náročnom období, počas ktorého sme náš sortiment rozšírili aj o rúška,“ vyjadril sa. Akciou napriek vysokému štádiu tehotenstva nepohrdla ani Mária Čírová. Lombardi obliekal v jej svadobný deň budúceho manžela aj otca. Zdržala sa len krátko. Po tom, čo povedala pár slov na javisku a pozdravila Máriu Kráľovičovú, ktorú pred časom obsadila do svojho klipu, sme s ňou pár slov prehodili aj my. „Mám sa veľmi dobre. Našťastie celý čas tehotenstva som nemala žiadne nevoľnosti ani obmedzenia,“ pochvaľovala si v sprievode manžela a detí.

Aktuality24.sk

Ďalším spokojným zákazníkom značky Lombardi je aj raper Kali. U „Grondžáka“ si vybral oblečenie na odovzdávanie cien OTO, na prenosy speváckej súťaže The Voice, aj na svoju svadbu. „Ušiť oblek pre moju postavu, je strašný problém. Jožko to ale dokázal a ešte k tomu vo veľmi krátkom čase,“ pochválil ho raper. Na akciu dorazila celá plejáda prominentných hostí (Milena Minichová, Zorica Czoborová, Juraj Bača, David Key, Martin Nikodým, Roman Pomajbo, Paľo Drapák, Bibiana Ondrejková), no okrem Márie Kráľovičovej najviac zahviezdil najväčší sexuálny hriešnik súčasnosti Maroš Kramár. Po videu kde sa prstom dotkol pozadia kamarátky maskérky, sa pre puritánov stal sexuálnym predátorom. Nedbajúc na blesky fotoaparátov sa s každou dámou vrúcne privítal, vyobjímal, aj vybozkával.

Aktuality24.sk

Najokázalejší príchod na akciu mal spevák David Key. V spoločnosti Karin Haydu sme ho zastihli vystupovať z obrovskej 9 miestnej americkej limuzíny Lincoln Town Car. „Nie, nie určite sa takto nevozím pravidelne. Dnes to bola skôr výnimka, pretože za mnou prišli z českej televízie Prima robiť rozhovor a dohodli sme sa, že ho natočíme v tejto krásnej limuzíne, ktorú mi moji kamaráti z Luxury Limo v Žiline požičali aj do videoklipu na môj singel Romantik,“ prezradil David, ktorý je zároveň jednou z tvárí módnej značky Sicily Style. „Majú zväčša dámsku módu, ale nájdu sa tam aj trendy kúsky pre chalanov,“ pochvaľuje si. Dozvedeli sme sa, že pieseň Romantik mal spievať aj na Bratislavských módnych dňoch počas módnej prehliadky Sicily Style, no pre koronu to nebolo možné. Tento letný hit, ktorý nahral v produkcii Tomiho Popoviča zaspieval však na tejto akcii. „Vôbec to nebolo plánované. Dnes som ho spieval na slávnostiach v Ružinove, potom sme sa boli pozrieť na výstave Dana Bidelnicu a odtiaľ sme sa ponáhľali na túto akciu. Po koronovej pauze hneď tri akcie, veľmi som si to užíval. A keďže som tu mal veľa priateľov, dal som zvukárovi USB kľúč, chytil som mikrofón a zaspieval som to tam. Veľmi som si to užíval. Najbližšie spievam v Prievidzi 4. júla a 7. júla v Prahe,“ prezradil na záver.   

Redakcia@Aktuality24.sk, Julius.banda@aktuality24.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *