Kyselica bol ODVOLANÝ! Donášal na OĽaNO? Slová Mikulca sú jasné!

2 min read

Lukáš Kyselica (OĽaNO) končí po stredajšom rokovaní vo funkcií štátneho tajomníka ministerstva vnútra. Po tom, čo sa prevalilo, že pracoval počas predvolebnej kampane aj pre Vojenské spravodajstvo, musí skončiť. K tomu, či však donášal na stranu OĽaNO, sa jasne vyjadril Roman Mikulec.

Kyselica v minulosti pôsobil ako policajný vyšetrovateľ a okrem iného pracoval aj na kontroverznej kauze Gorila. Mnohí ostali prekvapení, keď sa koncom minulého roka rozhodol kandidovať za stranu OĽaNO. Ešte väčšie prekvapenie ale prišlo po voľbách, keď dostal funckiu štátneho tajomníka na ministerstve vnútra. Kyselica totiž počas predvolebnej kampane pracoval ako tajný agent na Vojenskom spravodajstve.

Po tomto odhalení padol návrh na jeho odvolanie a v stredu sa po rokovaní rozhodlo, že Kyselica na svojom poste definitívne končí. Okrem toho sa ale objavili špekulácie, že počas svojho pôsobenia ho chceli ľudia od Petra Pellegriniho zneužiť. Po týchto slovách podal na Igora Matoviča trestné oznámenie Tomáš Drucker. Rovnako prekvapila aj informácia o Pellegriniho strane Hlas, do ktorej prijali známeho exsmeráka.

Ďalšie podozrenie sa týkalo možného vynášania informácií na stranu OĽaNO, no Roman Mikulec je podľa denníka Sme presvedčený, že Kyselica na OĽaNO nedonášal. S Igorom Matovičom musí ešte prerokovať, kto sa stane Kyselicovým nástupcom, pričom bývalý tajomník bude naďalej pôsobiť ako poslanec parlamentu.

Foto: Facebook/Roman Mikulec – minister vnútra SR, Lukáš Kyselica – OĽANO


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kategórie

Najnovšie články

Mohlo by Vás zaujímať

error: Alert: Content is protected !!
Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.