Počas víkendu v centre Bratislavy dvaja Somálčania pobodali Slováka

1 min read

Po víkendovom incidente v centre Bratislavy, pri ktorom skončil 27-ročný Slovák s bodným zranením, obvinil vyšetrovateľ dvoch mladých občanov Rakúska, pôvodom zo Somálska. Krvavá dráma sa odohrala v nedeľu ráno pred podnikom na Ventúrskej ulici. Slováka po predchádzajúcej roztržke s 24-ročným cudzincom, bodol s črepom z rozbitého pohára do ľavého boku druhý, 20-ročný cudzinec.

Po krvavom incidente v centre mesta obvinili dvoch cudzincov

Ako informovala bratislavská krajská polícia, mladšieho z útočníkov vyšetrovateľ obvinil z ublíženia na zdraví a výtržníctva. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na 2 roky až 5 rokov. Starší z cudzincov navyše pri zadržaní policajtom odovzdal vrecko s dvomi dávkami marihuany. Toho vyšetrovateľ obvinil z prečinu výtržníctva a z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Trestná sadzba v tomto prípade je až tri roky. Obaja obvinení skončili v policajnej cele. Prípad polícia rieši v tzv. superrýchlom konaní.

https://m.facebook.com/KRPZBA/posts/999864223769441


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kategórie

Najnovšie články

Mohlo by Vás zaujímať

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.