Aktuality24

Aktuálne správy na Slovensku a vo svete

33-ročný fitnesss influencer a otec 3 detí sa nakazil a zomrel, pričom na koronavírus neveril

2 min read

https://www.instagram.com/stuzhuk_dmitriy/

Mladý len 33 ročný muž z Ukrajiny sa staral o svoje zdravie aj telo, napriek tomu podľahol ochoreniu COVID-19. Dmitriy Stuzhuk (†33) patril do skupiny ľudí, ktorí si mysleli, že koronavírus je výmysel. Napriek opatreniam vycestoval na dovolenku do Turecka. Tam sa podľa Daily Mail nakazil a po komplikáciách chorobe podľahol.

Dmitriy otec 3 detí, si myslel, že je to len „chrípka“ a tá mu neublíži. Žiaľ zmýlil sa, po dovolenke šiel rovno do ukrajinskej nemocnice, kde mu potvrdili ochorenie COVID-19. Jeho stav sa po chvíli zlepšil a tak ho prepustili do domácej liečby.

Nikto však nečakal, že sa mu doma prihorší a opäť skončil v nemocnici, kde následne aj zomrel. Keďže bol známym fitness influencerom, nikto si to nevedel vysvetliť, čo sa mohlo stať. Išlo predsa o mladého športovca, ktorý pravidelne športoval a staral sa o svoje zdravie aj telo. Sofia (25) je exmanželka, neskôr zverejnila, že Dmitriymu vírus spôsobil srdcové problémy, čo malo za následok jeho smrť.

Po tom ako sa Dmitriy nakazil pochopil, že to nie je „obyčajná“ chrípka, pretože vírus mu spôsobil vážne zdravotné problémy. Dôkazom o túto skúsenosť bola jeho fotografia na Instagrame, kde fanúšikov varoval pred nákazou. K tomu pripojil komentár, že patril práve medzi tých, ktorí na koronavírus neverí.


More Stories

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *