Cirkus v lietadle žena bez rúška kričala dufám že umriete

2 min read

Vulgárne nadávať a zámerne kašlať na iné cestujúcich začala istá žena v lietadle spoločnosti easyJet. Dôvodom jej besnenie bola nechuť mať nasadenú rúšku, a tak bola hneď po svojom výlevy na letisku v severoírskom Belfaste vysadená, píše server Daily Mail.

V lietadlách aktuálne platí, podobne ako v iných dopravných prostriedkoch, povinnosť nosiť rúška po celú dobu cesty. Žene, ktorá bola podľa prízvuku zo Škótska, sa toto nariadenie však nepáčilo, a tak hneď na letisku ztropila scénu a začala vulgárne nadávať najprv posádke a potom i cestujúcim.

„Vypadnite. Mali by ste začať trochu žiť. Každý umrie, viete to? Každý sakra umrie, či už kvôli koróny, alebo nie, každý umrie, „kričala žena, ktorú ktosi z pasažierov nedeľného letu natočil na video.

zatkli ju
„EasyJet môže potvrdiť, že na letu z Belfastu do Edinburghu zasahovala polícia, kvôli jednej rušivé cestujúci, ktoré si odmietala vziať rúšku,“ uviedol hovorca spoločnosti. „Podľa nariadenia Agentúry Európskej únie pre bezpečnosť letectva je po všetkých pasažieroch aktuálne vyžadované, aby si priniesli vlastné rúšku, ktorú musí mať pri nástupe aj po celý čas letu s výnimkou doby, keď jedia či pijú,“ doplnil hovorca.

Hovorca letiska v Belfaste incident tiež potvrdila. Uviedla, že žena bola zatknutá a jej správanie je aktuálne predmetom vyšetrovania.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kategórie

Najnovšie články

Mohlo by Vás zaujímať

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.