Spolu s Borisom Kollárom havarovala aj bývalá miss

1 min read
  • Bývalá misska Miroslava Fabušová sa viezla s Borisom Kollárom vo vládnej limuzíne
  • Dnes úspešná vizážistka je podľa dostupných informácií na JISkeP

Predseda parlamentu Boris Kollár je známy svojou záľubou v krásnych ženách a jednu so sebou viezol aj vo vládnej limuzíne, ktorá havarovala. Web Plus 7 dní informuje, že počas nehody sedela v aute aj bývalá misska Miroslava Fabušová.

https://www.instagram.com/mirkafabus/?utm_source=ig_embed&ig_mid=E02696D7-BDBC-4F58-A84C-53CFA06672FB

Boris Kollár sa v sobotu 24. októbra viezol vo vládnej limuzíne po ulici Svornosti v Bratislave, keď do auta na križovatke vrazilo ďalšie auto. Podľa prvých informácí boli zranené tri osoby, teda predseda parlamentu, jeho ochrankár a vodič. 

V aute sedela aj štvrtá osoba, ktorou má byť práve Fabušová. Utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali hospitalizáciu a teraz leží na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Miroslava Fabušová bola finalistkou súťaže Miss Universe ešte v roku 2001, kedy sa rovnakej súťaže zúčastnila a Andrea Heringhová, ktorá má s Kollárom dve deti. Fabušová na seba upozorňovala najmä vylepšeniami svojej vizáže a plastikami, no neskôr sa vydala na dráhu úspešnej vizážistky. Je známa ako vizážistka celebrít.Zdroj: Pluska


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.