Tvrdý odkaz od Adriána Figu záchrňme Slovensko

3 min read

Adrián Figa prosí Slovákov aby sa nešli testovať „zachránite tak seba, svojich blízkych, ale aj celé Slovensko. Vždy som sa dokázal tešiť zo života aj s maličkostí, vždy som sa cítil slobodný a šťastný aj keď som mal v živote aj ťažšie obdobia. Ako malý chlapec som veľa času trávil na Liptove, kde sme mali chatu, trávil som tam cele letné prázdniny. Bolo to jedno s najkrajších obdobý v mojom živote na ktoré nikdy nezabudnem. Chodieval som tam zo svojimi rodičmi aj starími rodičmi. Chodievali sme na túry spoznávať prírodu, kultúrne pamiatky a podobne. Vždy som sa cítil slobodný ako motýl , ktorý môže lietať, kde len chce. Vždy som túžil byť slobodný človek, ktorý sa teší zo života a vôbec s toho že sa narodil a že môže žiť. Za 26 rokov na tomto svete som spoznal veľmi veľa ľudí a vždy som sa snažil od každého jedného si zobrať to dobré, nikdy som nehľadal v ľuďoch chyby, chyby mame všetci ale nájsť to dobre v človeku je umenie a na tom stavať. Sam som sa počas života veľa učil a svoj život považujem ako jednu veľkú učebnicu, ktorou aj naďalej prechádzam a práve sa nachádzam na 26 strane svojho života. Vrátim sa do stredoškolských časov. Študoval som na konzervatóriu operný spev mal som blízko k herectvu a opäť som si vybral školu, kde naplno môžem využívať svoje kreatívne umenie a cítiť sa slobodný. Bol som v zahraničí študoval som v ČR pracoval v anglicku celý život som sa cítil ako slobodný človek na tomto svete. Mohol som skladať vlastne piesne, účinkovať v TV v rôznych zábavních show a venovať sa tomu čo ma najviac na svete baví. Naďalej sa venujem umeniu spevu populárnej hudbe, ale bohužiaľ už za tejto aktuálnej situácie sa necítim slobodný prečo?.

Preto aj ja budem tvrdo čestne bojovať za to aby sme sa všetci v tejto krajine mali dobre aby sme sa tu cítili šťastný a slobodný.
Nedávno som na FB založil aj vlastnú stránku Slobodné Slovensko na, ktorej tvrdo a čestne bojujem za všetkých Slovákov a hlavne za Slobodu ľudí a bujem bojovať do vtedy kým v tejto krajine nenastane zmena.

A ešte vás na záver prosím. Nechoďte za za žiadnych okolností sa otestovať, celé to je protizákonné a môžete sa tam len zbytočne nakaziť. A keď vidím ako hlboko strkajú, tu paličku do toho nosa je mi s toho strašne zle. Musíme teraz všetci držať spolu spoločne bojovať, lebo jedine tak PORAZÍME toto veľké zlo, ktoré tu vytvára súčasná vláda. S pozdravom Adrián Figa.

Adrián Figa: Milí Slováci a Slovenky prosím nechoďte sa testovať ochránite tak seba svojich blízkych nás všetkých a zachránite tak Slovensko!

Zdroj aktuality24.sk, Adrián Figa, foto – Márkiza.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kategórie

Najnovšie články

Mohlo by Vás zaujímať

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.