David Key a Natasha Azari: Z dovolenky na pohreb

3 min read

Nie je to tak dávno, čo sme ako prví informovali, že spevák David Key a módna dizajnérka Natasha Azari spolu trávia dovolenku v Egypte. Napriek vládou nariadenému lockdownu, si tam bok po boku užívali horúce letné lúče a teplé more. Voľné chvíle využívali aj na natáčanie videoklipu pre novú Davidovu pieseň s názvom Dych. „Keď manažér hotela a animátori zistili, že spievam, ponúkli mi, aby som pravidelne vystupoval aj v ich večernom programe pre hotelových hostí,“ povedal nám vtedy David s tým, že v Egypte plánuje ostať a vystupovať v hotelovom komplexe do konca roka.

David Key a Natasha Azari

Plány však s Natashou náhle zmenili a vrátili sa na Slovensko. Ako dôvod uviedol, že s dídžejom Mairee potrebuje donahrávať pieseň na ktorej pracujú a tiež chcel ešte dokončiť s Ondrejom Kandráčom reklamnú kampaň na ich spoločné dueto Abraka Dabraka. Po týždni ale mali v pláne, sa do Egypta vrátiť. K tomu však už neprišlo. A nám sa podaril zistiť pravý dôvod. Ten však nie je vôbec príjemný.

David Key a Natasha Azari
David Key a Natasha Azari

V Egypte nám bolo tak dobre, že sme nášho kamaráta Janka a jeho syna Filipa nahovorili, aby pricestovali za nami. Prilietali akurát v deň, keď my sme odlietali na Slovensko. Doma sme plánovali ostať ale len týždeň, po ktorom sme sa chceli do rezortu vrátiť a ďalšie dni pri mori tráviť spolu s nimi. Po niekoľkých dňoch ale prišlo k obrovskej a nečakanej tragédii pri ktorej náš Janko prišiel o život. Takže namiesto toho, aby my sme leteli tam, Jankov syn Filipko okamžite letel domov,“ vysvetlil nám pohnutým hlasom a pokračuje. „Janka sme dnes v Košiciach odprevadili na poslednej ceste,“ hlesol so slzami v očiach David a Natasha ho dopĺňa. „Bol to veľmi dobrý a veselý človek, ktorý nepokazil nikdy žiadnu zábavu. Určite by nechcel, aby sme za ním plakali, ale ako sa máme usmievať, keď žiaľ v našich srdciach je tak veľký,“ kladie si rečnícku otázku módna dizajnérka.

Silné emócie ťažko potláča aj David. „Jankova manželka Aďka si želala, aby mu na pohrebe hrali moju pesničku Dych, na ktorú som v Egypte nahrával videoklip. Bol som poctený, no, keď v obradnej sieni zaznela, mal som čo robiť, aby som sa udržal na nohách,“ priznáva spevák David Key. V súčasnosti dni plné bolesti a žiaľu trávi v Košiciach u Natashi. „Snažíme sa v tom nekonečnom smútku navzájom podporovať. Varíme spolu, chodíme spolu na dlhé jesenné prechádzky, veľa sa zhovárame a snažíme sa aj usmievať. Ale, poviem vám, po tejto tragédii, je to veľmi náročné. A to si ani neviem predstaviť, aký žiaľ v súčasnosti musí prežívať Jankova najbližšia rodina, Filipko, Zuzka a Aďka,“ zamyslel sa David. 

Zdroj aktuality24.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.