Jankovská začala vypovedať: Obrovské tajomstvo má zničiť stranu Hlas-SD

2 min read

Monika Jankovská, ktorá musela prerušiť protestnú hladovku kvôli zdravotným komplikáciám, sa mala údajne už rozhodnúť. S políciou mala začať spolupracovať a vraj aj ponúkla výpovede o vysokopostavených politikoch či oligarchoch. Ako prvé sa začína skloňovať meno známeho poslanca Hlasu.

O niekoľko hodín sa začne v Bratislave protest proti súčasnej vláde a nariadeniam. Na povrch ale vyplávali nové informácie o Bödörovi, Troškovej, Kováčikovi a ďalších, ktorí úspešne fungovali počas vlády Smeru. Najnovšie sa ale všetka pozornosť presunula na odídenca zo Smeru Pellegriniho a jeho stranu Hlas.

Jankovská, ktorá je vo väzbe, sa totiž zrejme po dohode rozhodla spolupracovať s políciou a už pred niekoľkými týždňami mala aj vypovedať pred vyšetrovateľom. Čerstvé informácie hovoria o tom, že niekdajšia sudkyňa mala údajne ukázať prstom na známu tvár Hlasu a kedysi aj Smeru, Petra Žigu. Dva nezávislé zdroje mali potvrdiť, že Jankovskej výpoveď nie je operatívna informácia, ale súčasť trestného oznámenia.

Týmto krokom mala chcieť zabrániť, aby sa mohla jej výpoveď zamietnuť pod koberec. Na nečakané informácie už zareagoval aj samotný člen Hlasu Žiga, ktorý podľa vlastných slov netuší, o čo môže ísť: “Neviem si vôbec predstaviť. Keď to bude tak, tak ja samozrejme sa dostavím na políciu a budem vypovedať. Vôbec neviem, o čo sa jedná. Ja nemám žiadnu vedomosť o tom, že by ona mala dôvod na mňa podávať trestné oznámenie,” uviedol. Hlas ohlásil tlačovú besedu na čele s Pellegrinim, na ktorej Žiga nebol prítomný, k novej šokujúcej informácií sa však zatiaľ nevyjadrili.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kategórie

Najnovšie články

Mohlo by Vás zaujímať

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.