Vyzeráš ako chlap, si lesba ?! Víťazka SuperStar Piešová čelí drsným útokom

1 min read

Víťazka SuperStar Barbora Piešová (19) počas pôsobenia v šou bojovala s nenávistnými komentármi ľudí, ktorí tvrdili, že v nej nie je žiadna ženskosť. Tiež musela strpieť útoky na to, aká je orientácia. Drzé poznámky na jej osobu však neprestávajú ani niekoľko mesiacov po jej víťazstve.

Barbora sa v šou už od začiatku vymykala z radu. Zatiaľ čo ostatné nádejné speváčky nosili sexi outfitmi a výrazný make-up, ona zostávala verná vyťahanou mikinám, šiltovkám a prirodzenému vzhľadu. Keď ju stylisti navliekli do trblietok, elegantných šiat a obuli jej vysoké podpätky, bolo vidieť, že sa v tom necíti dobre a najradšej by sa prezliekla do športového oblečenia.

Som Barbora Piešová, dievča s keckama a šiltovkou. Ja som sa tak narodila, vystihuje ma to. Keď sa človek na mňa pozrie, vie, že som to ja. Cítim sa bezpečnejšie, „netajila sa víťazka SuperStar. Ale čím ďalej postupovala, tým viac si bola v sexi outfitoch istejšie, a dokonca za to stylistom poďakovala. „Ďakujem celému tímu, čo sa o mňa starali a prebudili vo mne ženskosť,“ povedala po skončení show a vrátila sa k športovému obliekania. Bohužiaľ to niektorým ľuďom nie je po chuti a majú pocit, že vie viac než ona.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.