Vznikla Iniciatíva Slobodné Slovensko. Matovič musí odstúpiť sám alebo mu pomôžeme

2 min read

BRATISLAVA3. 11.2020

Iniciatíva Slobodné Slovensko naberá na sile. Združenie viac ako 30 tis. nespokojných občanov sa inak nazýva aj občiansky protest na zosadenie vlády Igora Matoviča ktorý sa aktivizuje. Celoštátne manévre a zastrašovanie občanov. Celá táto Veľká októbrová “ sterová „revolúcia v nás odhalila tie najtemnejšie sklony poddávať sa davovému šialenstvu. Zároveň je to odpoveď na otázku, prečo je Slovensko tam, kde je.Davy majú malú schopnosť uvažovať, no sú veľmi dobre uspôsobené na poslúchanie rozkazov. Masa má tendenciu rásť, byť poslušná a podriaďovať sa.Rútime sa do záhuby Slovensko❗🇸🇰 tvrdia zakladatelia iniciatívy študent Adrián Figa a politický aktivista Martin Jakubec.

fotografia: Martin Jakubec / Facebook

Je dôležité pochopiť, že sa naozaj nachádzame v stave bezprecedentného bezprávia, nehovoriac o tom, že táto Veľká októbrová sterová revolúcia bola schopná zachytiť len také percentuálne nepatrné množstvo pozitívnych, že by sme mali brať na zodpovednosť tých, ktorí toto nákladné divadlo za desiatky miliónov zorganizovali – keď už sľubovali tú „hmotnú zodpovednosť politikov“. Ale zatlieskajme si, veď svet sa na nás díva.Vyjdú mu úžasné čísla, aké len bude potrebovať – veď kto skontroluje údaje, ktoré sa spracúvajú ručne? 3,6 milióna ľudí za deň? Ja verím, že za toto všetko raz bude Matovič a Naď a ich klan stáť pred súdom. Lebo v opačnom prípade smerujeme do diktatúry, ktorej nastolenie si väčšina občanov ani nevšimne. Slovensko zobuď sa konečne. Inak zažijete niečo čo už nerozdýchate. Dôsledkom týchto obrovských útokoch na práva občanov našej krajiny a pošliapania demokracie pripravujeme generálny štrajk vo viacerých mestách Slovenska. Tvrdí sa vo vyhlásení Iniciatívy Slobodné Slovensko.

fotografia: Dr. Martin Jakubec / Facebook Adrián Figa


1 thought on “Vznikla Iniciatíva Slobodné Slovensko. Matovič musí odstúpiť sám alebo mu pomôžeme

  1. Všímajte si a natáčajte SBS károv.
    Porušovanie zákona
    Zákon č. 473/2005 Z.z.
    $52 bod1. a vo WV aj $54 bod.3.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.