Aktuality24

Aktuálne správy na Slovensku a vo svete

Desivé video z nitrianskej stanice: Kvôli rúšku sa spustili bitka a kopance!

1 min read
Šokujúce zábery z kamery v čakárni. Zdroj: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj

NITRA – To, čo sa odohralo v čakárni na autobusovej stanici v Nitre nemá obdoby. Hoci aj v tomto prípade hrá istú rolu aktuálna pandémia nového koronavírusu, nie je tým hlavným dôvodom na znepokojenie. Ide o rúška, ktoré sú v súčasnosti vnímané ako hlavná ochrana pred vírusom ako takým. Niektorým ľuďom prekáža, ak ich ostatní nemajú a zvyknú na to upozorniť. Jednému z nich sa to však stalo takmer osudným.

Ostrý prípad sa týka muža (49), ktorý ostatných dvoch v priestoroch interiérovej čakárne na autobusovej stanici v Nitre upozornil na to, že nemajú rúško. „V prípade, ktorý je zachytený na našom videu 49-ročný muž upozornil dvojicu mužov na nitrianskej autobusovej stanici práve na rúško,“ popisuje polícia incident na svojom Facebooku.

Upozornenie! Video nie je vhodné pre maloletých a ľudí slabšej povahy.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKRPZNR%2Fvideos%2F714895049135719%2F&show_text=0&width=560

„Informácie k totožnosti osôb na záberoch, ich pohyb, alebo pobyt je možné nahlásiť polícii na t.č. 158, prípadne priamo na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ pripomína polícia.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *