Milam Lučanský zomrel Šokujúce informácie o útoku 4 bacharov!

3 min read

Po Lučanského pokuse o samovraždu sa rozhodol prehovoriť aj politický marketér Fedor Flašík, ako aj politický analytik Ján Baránek. Flašík na sociálnej sieti tvrdí, že pokusu mal predchádzať útok štyroch bacharov.

Milan Lučanský sa pokúsil pred pár hodinami o samovraždu v cele v prešovskej väznici. O hrozivých detailoch prehovorila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, no svoj názor na situáciu vyjadrila aj Lučanského exkolegyňa Mišíková. Najnovšie prehovoril i politický marketér Fedor Flašík, ktorý tvrdí, že Lučanského mali pred pár týždňami údajne napadnúť štyria bachari.

Podľa jeho slov už pri prvom záhadnom incidente malo dôjsť ku konfliktu, keď si Lučanský odmietol sadnúť, a tak ho vraj šmarili na zem, pričom si udrel hlavu. “Milan ležal na lôžku v čase, keď nemal. Bachar ho vyzval, aby vstal. Odmietol. Došlo k hádke a potom na päste. Bachar privolal pomoc a podali si ho štyria,” píše Flašík. Na následnom výsluchu mal byť aj Beňov advokát Daniel Lipšic, ktorý podľa Flašíka tlačil na Lučanského, aby udal Fica a Kaliňáka, no aj politikov. “Tak politikov? Tak začnem vami, pán Lipšic, čo na vás všetko viem,” mal uviesť Lučanský. Po tejto odpovedi malo dôjsť k hádke.

K incidentu sa vyjadril aj politický analytik Ján Baránek, ktorý zdôrazňuje, že Lučanský prišiel z dovolenky sám, aby mohol vypovedať. “Podľa svedectiev zdravotníkov, ktorí ho prijímali v nemocnici, bol vraj doslova a do písmena zmlátený. Podstúpil 12-hodinovú operáciu… Ide o vysoko citlivý politický prípad, kde je opatrnosť o to dôležitejšia, lebo akákoľvek „nehoda“ takéhoto človeka vzbudzuje vášne a oprávnené, či menej oprávnené podozrenia a vyvoláva dohady a konštrukcie, ktoré niekedy nemožno vyvrátiť,” píše na sociálnej sieti, hoci nevedno, z akého zdroja disponuje predmetnými informáciami.

Baránek tvrdí, že buď je náš väzenský systém úplne nekompetentný, alebo bol generál Lučanský eliminovaný. “Tu máme dve možnosti – prehnanou bitkou od personálu väzenskej stráže, alebo od spoluzadržaných – teda nechcene a omylom. Ďalšia alternatíva je najhoršia – že bol eliminovaný zámerne… Ja osobne neverím, že generál Lučanský spáchal samovraždu. Neverím preto, čo som napísal vyššie. Ale pokiaľ mi nezávislé vyšetrovanie pod nejakým, neviem, samozrejme, presne akým dozorom nezávislej komisie, zloženej z predstaviteľov opozície a koalície dokáže, že išlo naozaj o samovraždu, potom uverím. Inak nie,” dodáva na záver.

Zdroj: Facebook/Fedor Flašík, Jan Baranek │ Foto: YouTube/eReport, Aktuality.sk, SME Aktuality24.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.