Šok! Justin P. Topolský zomrel

1 min read

BRATISLAVA – Len pár dní po nečakanej smrti herca Štefana Kožku sa na verejnosť dostala ďalšia šokujúca správa. Na sociálnej sieti Facebook sa objavila informácia, že známy moderátor Peter Justin Topoľský (†59) je mŕtvy!

„Dnes je pre mňa veľmi smutný deň. Môj kamarát Justin P. Topoľský na tento svet pozerá už zhora. Justinku, vďaka ti za štyridsať rokov, ktoré sme sa poznali. Prvé stretnutie mám pred očami stále. Bol si skvelý kamarát a ďakujem ti za všetko,“ napísal na jeho profil na sociálnej sieti jeho kamarát Peter Krajčír. Podľa informácií Plus 7 dní sa mal nakaziť koronavírusom. 

To potvrdzuje aj fotka, ktorú na Facebook zverejnil len včera. Na tej bola zachytená SMS od Národného centra zdravotníckych informácií. Práve včera mal absolvovať PCR test. V tejto súvislosti sme oslovili jeho dlhoročnú kamarátku, návrhárku Rebeccu Justh, no na naše správy nereagovala. 

Pre Nový čas informáciu potvrdila. „Volali mi to známi, stále nedokážem tomu uveriť. Ešte v stredu mi posielal vianočnú pesničku. Bol mladý na to, aby odišiel z tohto sveta,“ povedala smutným hlasom.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.