ŠOKUJÚCE INFORMÁCIE M. LUČANSKÝ

2 min read

Správa o smrti niekdajšieho šéfa polície Milana Lučanského († 51) zatriasla slovenskou politickou scénou. No záhadné naďalej ostávajú aj jeho predošlé zranenia a náhly presun do nemocnice. Najnovšie informácie doslova šokujú!

Keď sa na svetlo sveta dostali informácie o prvých zraneniach Milana Lučanského spred niekoľkých dní, vyskytli sa aj viaceré otázky. Čo sa mu vlastne stalo? Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková vtedy informácie o bitke poprela. Vysvetľovala, že si ublížil v cele a sám.

Milan Lučanský bol akútne prijatý na Otorinolaryngologickú kliniku v Ružomberku 10. decembra. A následne ho mali operovať v celkovej anestézii. Podľa uniknutej údajnej lekárskej správy mal však utrpieť priam hrôzostrašné zranenie.

Podľa lekárskeho vyšetrenia v Ružomberku mal mať „vpáčené“ pravé oko do nosnej dutiny a zlomeninu očnicového oblúka. Práve pre tieto vážne zranenia bola nutná náročná operácia, ktorá mala trvať až 12 hodín. Po zákroku v nemocnici v Ružomberku si mal Lučanský ešte ublížiť aj pádom. Čo sa malo stať? Podľa zdroja denníka Plus JEDEN DEŇ mal po operácii, pri prevoze na kontrolné očné vyšetrenie, spadnúť z vozíka. V lekárskej správe sa má doslova písať, že pacientovi sa pri pokuse o prevoz na vyšetrenie pošmykol vozík, prevrátil sa a udrel si hlavu v oblasti temena. Preto mu mali robiť aj CT vyšetrenie hlavy.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.