speváčka Terézia Hulínová s novinkou. Pieseň „Vianočná balada

2 min read

Tomto predvianočnom období prichádza slovenská autorka a speváčka Terézia Hulínová s novinkou. Pieseň „Vianočná balada“ má priniesť ľuďom nádej a štipku šťastia v dnešných náročných dňoch.

Pieseň „Vianočná balada“ vznikla pred rokom. Krásny text, ktorého autorkou je mama speváčky je oslavou Božieho narodenia. Zároveň text poukazuje na to, že v skutočnosti nám stačí tak málo, aby sme boli šťastní – mať okolo seba ľudí, ktorých máme radi a robiť to, čo nás baví. Hudbu si zložila sama.

V piesni sa nám speváčka snaží priblížiť čaro Vianoc aj spôsobom zamyslenia sa nad skutočnými hodnotami života. Tieto hodnoty vidí najmä vo vzájomnej blízkosti, porozumení a láske.

Pieseň „Vianočná balada“ dostala výnimočnú orchestrálnu podobu v spolupráci s uznávaným slovenským hudobným skladateľom a režisérom Rudolfom Pepuchom, a veríme že Vás vianočne naladí.

Vydanie tejto piesne nasleduje po vydaní svadobnej skladby s názvom „Ja ťa nestratím“ a je v poradí už piatou skladbou z pripravovaného albumu.

.:.
(lpp)
Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=063c0f0TP7Y

Follow Terézia on…

Web: https://tereziahulinova.sk/
Facebook: https://www.facebook.com/TereziaHulinovaOfficial/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCzsbBFtX2SHdUG_ShUsrbbA?sub_confirmation=1
Instagram: https://www.instagram.com/tess_hulinova/
iTunes: https://apple.co/2Rmb2RU
Spotify: https://open.spotify.com/artist/1kyM9Hn27QvVVOXrh02UqS


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.