Toto dosiahla vláda Obyčajných ľudí za pár mesiacov!

2 min read

p. Lučanský je podľa informácii po smrti. Úprimnú sústrasť celej rodine…?

A je na čase spísať fakty, čo mohlo byť za prvým “útokom” kedy p. Lučanský “nešťastne spadol na posteľ” že mal údajne oko mimo očnej jamky.

  • prečo prokurátor nezasiahol?
  • prečo p. Kolíková zahrala všetko do outu?
  • prečo advokát Beresecký mlčal o zranení?
  • prečo neboli zverejnené kamerové záznamy napr. z chodby / chodieb, čo by vylúčilo cudzie zavinenie?

Odpoveď možno nájdeme tu, zjavne nebola náhoda, že p. Lučanského odviezli do väzenie, kde sám v minulosti poslal p. Černáka. Rovnako je na zamyslenie, že ho tam poslali dňa 6.12.2020, na Mikuláša.

P. Černák tento okamih patrične komentoval “dal som si čižmu do okna a Mikuláš mi do nej doniesol Judáša”

Poslať tohto človeka, doslova domov k Černákovi bol tichý rozsudok smrti. A všetkým kompetentným to muselo byť jasné od prvého okamihu. Aj to, že všetko čo sa udialo bolo so súhlasom šéfa väznice.

Skutok sa nestal!! ❌

Takto vyzeralo vyjadrenie p. Kolíkovej. A rovnako tu je odpoveď prečo bol p. advokát rovnako ticho. Jednoducho, zákon mafie “ak cekneš, zabijeme ťa”

❗Prvý útok mohol byť varovným prstom, ale nemusel byť len vybavovaním účtov z minulosti. P. Lučanský bojoval v minulosti proti mafii, kedy mu cestu skrížil náš jediný nominant na špeciálneho prokurátora a VIP advokát kajúcnikov, zahľadovač stôp vraždy p. Valka a Kuciaka, bývalý agent p. Lipšic! Ten by vedel na všetky tieto otázky, dohady odpovedať mávnutím ruky.

Za útokom mohol byť aj dôvod, “nechceš rozprávať”? Budeš. Jeho dnešný pokus o samovraždu mi pripomína jediné, hodená žiletka do cely. Zabi sa sám, inak ťa čaká peklo a smrť.

Ak je tento scenár plný “náhod” pravdivý, dostali sme sa do obdobia 50-tych rokov. A treba si uvedomiť, čo sa stalo jednému, môže sa stať i druhému.

Nebudem tu polemizovať, že kto vedie riadny život, nemôže byť uväznený, nie je to pravda. Stačí, že ste niekomu stúpol na otlak a stal ste sa nepohodlným. Demokracia sa skončila včera, účelovým schválením ústavného zákona, proti ktorému sa nie je možné odvolať na Ústavnom súde. A spravodlivosť či prezumpcia neviny sa dá prirovnať k pojmu ako NAIVITA.

Toto dosiahla vláda Obyčajných ľudí za pár mesiacov!

Zdroj aktuality24.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.