Bývalý Agent prehovoril: o šokujúcej informacíi Lipšič – Lučanský

2 min read

Bývalý Agent prehovoril: Lipšič by dostal DOŽIVOTIE! Ak by začal Lučanský vypovedať o všetkom čo vie…

Bývalý agent SIS a člen OZ Prinášame nádej sa vyjadril k smrti Milana Lučanského, ktorá otriasla celým Slovenskom. Podľa Pavla Forischa mal Daniel Lipšic problém s generálom Lučanským.

A práve táto info mohla byt dôvodom jeho nutnej eliminácie“ šokuje Forisch.

cestou boli získané informácie že osoba LIŠPIČ aj LUČANSKÝ viac krát navštívili v súčastnosti väzobne stíhaného PAKŠIHO u ktorého žiadali “nahodenie ITP” na záujmové osoby čo by Lučanského bolo pochopiteľné ale nie u LIŠPIČA. To znamená že chceli odpočúvať … niekoho“ tvrdí Forisch.

Forisch tvrdí, že ak by Generál Lučanský začal vypovedať o Danielovi Lipšicovi dostal by doživotie.

Ak by začal Lučanský vypovedať o všetkom čo vie o LIŠPIČOVI. Lišpič by dostal doživotie, ktoré si zaslúži aj za vraždu Valka či Kušnírovej a Kuciaka a rovnako za prevrat a zakrývanie Gorily.
Ak by Lučanský povedal ešte viac tak by sedela polovica opozície aj koalície v base“ pokračuje Forisch

Forisch prostredníctvom socialnej siete verejne vyzval orgány činné v trestnom konaní.

Vyzývam orgány činné v trestnom konaní aj prokurátorov či sudcov aby sa dištancovala od protiprávneho konania a aby ihneď oznámili protiprávne aktivity osoby LIPŠIC a tlak ktorý je na nich vyvíjaný“ vyjadril sa Forisch na socialnej sieti Facebook.

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie aktuality24.sk . Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia aktuality24.sk – nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.