Pätnásťročný Polák dobodal tehotnú priateľku.

2 min read

Nemecko terorizmus útoky IS zatknutia

Tragédia v poľskom meste Sliezskej pekárov, pátranie po 13-ročnej Patriciu je u konca. V pustatinách juhopoľského okresu Bytom bolo nájdené dievčaťa mŕtve telo. Po pitve hovorca štátnej prokuratúry potvrdil, že dievča bola tehotná. Príčinou smrti bola podľa všetkého bodná rana do srdca. Na hrudníku, okolo brucha a krku mala dievča aj rad zranenia. K vražde sa priznal jej 15-ročný priateľ, ktorý s dievčaťom tvoril pár cez rok.

Na miesto tragédie sa 14. januára, v deň nájdenie dievčaťa mŕtveho tela, dostavili zúfalí rodičia 13-ročnej zavraždenej Patrícia. Priniesli ruže a niekoľko sviečok. V rozhovore s novinármi vysvetlili, že dievčaťa o dva roky starší priateľ Kacper bol súčasťou rodiny. „Zaobchádzali sme s ním ako so synom. Normálny chlapec, žiadne problémy. Mal tiež mladšieho brata, ktorého Patricie považovala za svojho. Mám fotky, ako ideme na ryby, „uviedol pre poľský web Ofeminin.pl otec zosnulej. 15-ročný Kacper najprv policajtov uviedol do omylu nepravdivú výpovedí. Tá pôvodne znela, že sa v utorok večer s dievčaťom pohádal, a tá sa tak rozbehla do ulíc v meste Sliezskej pekári a potom nastúpila do autobusu. Policajti však našli svedka, ktorý uviedol, že Kacper a Patriciu videl v autobuse spoločne. Pätnásťročný chlapec potom svoju verziu zmenil a tvrdil, že išli na prechádzku a niekto na ne zaútočil. On vraj unikol.

Kacper sa nakoniec polícii priznal, že dievča vylákal na vzdialené miesto a niekoľkými ranami do krku, brucha a srdce dobodal na smrť, pričom telo prikryl papierovými kartóny. „Zabil ju a celú noc stál vedľa mňa na policajnej stanici,“ uviedol pre poľské médiá Patríciinom zúfalý otec. Prinútila ma k tomu Ako zistili novinári poľského webu Super Express, chlapec mal počas procesu oznámiť súdu dôvody motívu trestného činu. Podľa jeho slov pochyboval o tom, že je 13-ročný Patricie tehotná. A ak skutočne bola, potom aj o tom, že bolo dieťa jeho. „Oci, prinútila ma k tomu,“ povedal svojmu otcovi obvinený po líčenie. Vo štvrtok súd rozhodol o umiestnení 15-ročného chlapca do ústavu pre maloletých. Otec zavraždenej dodal, že bude bojovať za to, aby Kacper za svoje činy zodpovedal, a počká, až dosiahne plnoletosť, aby si odpykal trest.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.