Videoklip Idem Riešim. Zasiahol cenzor Boris Kollár?

2 min read

Ešte máme len začiatok roka, ale pesničku Idem Riešim, v ktorej sa David Key spojil s Gizkou Oňovou, už ťažko niečo prekoná. Vo videoklipe David tancuje pri striptérskej tyči s Paulou Simoes, matkou v poradí deviateho dieťaťa Borisa Kollára, zazreli sme tam aj módnu návrhárku Rebeccu Just, či influecerku a modelku Evu Čarnogurskú. Dobre rozbehnutú a podľa všetkého poriadne horúcu party, zachytila televízia Markíza vo svojej dnes už legendárnej Smotánke s legendárnou a najlepšie informovanou Erikou Judínyovou.

David Key a Paulou Simoes

Zábery, ktoré sa Markíze podarilo natočiť, sľubovali poriadne horúci a odviazaný videoklip. Výsledok nás však poriadne sklamal. Oproti chytľavej hitovke s dnes už nesmrteľným sloganom Idem Riešim, ktorého autorkou je národom milovaná Gizka Oňová, pôsobí videoklip, mierne povedané rozpačito. Okrem toho, že Gizka Oňová nastajlovaná ako nikdy predtým v tmavom prostredí zaniká, zdá sa, že veľmi výrazne do výsledného strihu klipu zasiahla aj ruka cenzora. Žeby sa odvysielané sexi zábery, na ktorých sa David Key a Paula Simoes k sebe majú až „príliš“ niekomu nepáčili? A nebol ten niekto šéf parlamentu Boris Kollár? Neprekážalo mu, že sa jeho milá pri mladom spevákovi až príliš odviazala? Tu niečo naozaj nehraje. Sorry, tento song si budeme púšťať asi len audio.

Zdroj – Aktuality24.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.