Pýcha a pád dnes už (ex) poslanca Jána HERÁKA

2 min read

PÝCHA A PÁD (ex) poslanca z hnutia OLANO Jána HERÁKA

PÝCHA POSLANCA
Ján Herák začínal svoju sľubnú kariéru v neziskovej organizácie Úsmev ako Dar pod vedeným prof. MUDr. Jozefa Mikloška, PhD. Na Facebookovej stránke Úsmevu ako Dar sa uvádza o (ex) poslancovi, že „Od malička chcel spájať ľudí a byť nablízko deťom, aj vďaka svojim skúsenostiam. Po spravení si doktorátu na VŠ začal sám učiť sociálnu prácu a po rokoch si založil O.Z. Fantázia detí,, ktoré sa zameriava na pomoc deťom z rodín, ktoré sa dostali do ťažkých životných situácii“.
Aby rodina zostala pokope… (J. Herák, J. Mikloško ml. M. Miklošková a V. Krčméry)
Mikloško Jozef ako vysokoškolský profesor a absolvent Krčméryho SV. Alžbety učil a viedol Jána Heráka, ako má pracovať s mladými ľuďmi, ktorí z rôzneho dôvodu nemôžu vyrastať v pôvodnej rodine . Práve táto Vysoká škola je spojená aj s prof. Vladimírom Krčmérym, ktorý udeľuje profesorské tituly v oblasti sociálna práca, či ošetrovateľstvo, v ktorých je Slovensko priebojníkom minimálne v strednej Európy. Relácia Cez čiaru v roku 2020 priniesla exkluzívne video s názvom „KRČMÉRYHO ŠKOLA JE ĽIAHEŇ PRODESÓROV S MILIONOVÝMI PRIJÍMAMI“. (link.: https://www.youtube.com/watch?v=oL_G7fJsjVI)
Aj Ján Herák študoval na tejto škole, kde skončil magisterské štúdium v odbore: sociálna práca a taktiež aj rigorózne štúdium. Ba dokonca školiteľkou jeho dizertačnej práce sa stala Doc. PhDr. Monika Miklošková, PhD. ktorá je manželka prof. Mikloška a ktorá taktiež absolvovala štúdium na spomínanej Vysokej škole v odbore sociálna práca.

JÁN HERÁK

PÁD PEDOFÍLA
Dnes (ex) poslanec Ján Herák čelí trestnému oznámeniu za pedofíliu a kazenie mravnej výchovy. Hrozí mu odňatie slobody až na 10 rokov. Podaktoré dievčatá dokonca cítili jeho pohlavný orgán a niečo teplé na košeli. Ján Herák si ich mal kupovať rôznymi maličkosťami, ako napríklad elektronika, tenisky, či náušnice. (viac tu: https://refresher.sk/98973-Citila-som-jeho-pohlavny-organ-a-potom-nieco-teple-na-koseli-Maloleta-tvrdi-ze-Herak-z-OLaNO-jej-za-mlcanlivost-slubil-tablet)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.