Protestujúci za sprievodu hymny Slovenskej republiky priniesli Mikasovi veniec pred vchod bytu

2 min read

PROTEST pred domom hlavného hygienika! Mikas pobúril ľudí dovolenkou v Chorvátsku.

Skupina protestujúcich ľudí si vyhľadala bydlisko hlavného hygienika Jána Mikasa. Pred jeho bytom zorganizovali protest, na ktorom ľudia predložili dokument. Oznamujú, že preberajú moc!

Pred bytom hlavného hygienika Jána Mikasa sa zišla skupinka odporcov, ktorí naďalej pokračujú v protestoch. A to aj napriek rozhodnutia súdu, ktorý pozastavil súčasné pravidlá na hraniciach a v priebehu pár dní sa vrátia na pôvodné. Neberú to ako víťazstvo, „teraz sa budú snažiť nájsť spôsob rozdeliť očkovaných na neočkovaných a toto mi už naozaj pripadá, že sa tu nachádzame v druhej svetovej vojne, kde budú jednu skupinu obyvateľstva zatvárať,“ uviedla jedna z protestujúcich. Mikas ľudí pobúril najmä dovolenkou v zahraničí „zatiaľ čo on sa čvachtal v Chorvátsku, všetkým Slovákom kázal zostaňte doma,“ uviedol jeden z protestujúcich.

Ľudia, ktorí prišli prejaviť svoj názor, kritizovali aj povinnú karanténu, v ktorej majú údajne menej práv ako človek v domácom väzení. „Aj ten človek odsúdený na domáce väzenie má väčšie práva ako človek v karanténe. Keď ste odsúdený na domáce väzenie môžete ísť do práce, môže ísť do obchodu ale väčšinu času sa musí zdržiavať doma. Človek v karanténe nesmie ísť nikam, kto sa o nich postará, štát?“

Pred bytom Mikasa prečítali dokument, ktorý chcú predložiť prezidentke Slovenskej republiky ako aj premiérovi Slovenskej republiky na proteste 17.7. 2021. V ňom oznamujú, že si berú moc do svojich rúk. „Oznamujeme, že si beriem svoju zvrchovanú moc späť do vlastných rúk. Týmto vyhlásením obnovenie plnej a priamej zvrchovanosti nositeľov všetkej moci v štáte zbavujeme sprostredkovaných nositeľov dočasnej moci pochádzanej z ôsmeho volebného obdobia ich mandátu a rozhodovacích kompetencií. Taktiež zbavujeme funkcie prezidentku republiky Zuzanu Čaputovú výkonu úradu prezidenta Slovenskej republiky,“ píše sa v dokumente.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spoločnosť La Plata Production nezodpovedá za obsah Príspevkov Používateľov, ani za obsah diskusie na Webových stránkach.