Aktuality24

Aktuálne správy na Slovensku a vo svete

1 thought on “Trnava očkovanie, 3 ľudia odpadli behom pol hodiny poočkovani

 1. To, že nenaočkovaní zaplňující nemocnice – je správa. Je to správa z medii hlavného prúdu. Kto tieto media vlastní, ovláda na Slovensku- Slováci? Nie! Tieto spravodajské služby má pod kontrolou cudzí okupant- parazit. A čo môžeme vedieť o tomto parazite? To, že vo svojich vnútorných materialoch píše, že klamstvo , zavádzanie – je nástroj – pomocou ktorého dá sa zvíťaziť. Veď cieľom nie je “ako”, ale zvítězit.
  Mimochodom aj tu na internete môžete sa dočítať toho, že tie “plné nemocnice” je kamufláž.
  Vždy umierali nenaočkovaní , už tisícročia umierajú nenaočkovaní – avšak len teraz s tým klamstvom kovidizmu súvisiac začali umierajúcich nenaočkovaných označovať, že “umreli na kovid”. Klamstvo ako vždy.

  Tu na internete nájdete, ak chcete vysvetlenie o tom, že vírusov je milion. Poznáme ich asi 3000. Kovid19 patrí medzi virusi chrípkové, avšak je slabší ako priemer.
  Priamo na kovid možno ešte nezomrel ani jeden človek. Vždy zomierajú tí, ktorí sú oslabení. Pod ťarchou vtáka nikdy sa nezlomil konár. Avšak konáru ktorý je už hnilý a je na ňom veľa snehu – už stačí aj váha vtáka, a odlomí sa.

  Mám pre vás zlú správu. To čo tu nazývajú vakcínou, nie je vakcína.
  Vakcina zaručuje doživotnú imunitu – úspešne. (Kiachne, tuberkulóza, kolera a pod.)

  Toto čo teraz ľudia dostávajú je len farmaceuticky prípravok – o ktorom vo vedeckej obci nikto nevie – ako dopadne. Aké potenciálne vedľajšie účinky môžu sa ešte objaviť. (Lebo každý výrobca okamžite prehlásil po výrobe, že neberie na seba zodpovednosť za možné vedľajšie účinky. A ani jeden svetoznámy odborník v oblasti virologie sa neunáhlil vyjadriť sa za to, čo nepoznáme. Bežné skúšky in vitro , in vivo a overovania trvajú cca 10 rokov. A teraz po niekoľko mesiacoch po vzniku predali viac ako 5 miliárd vakcín. To sú prosím triliardy dolárov zisku. A o to ide…)

  A nezabudnite, že okupant už napísal: “Zníž počet obyvateľov (Zeme) na 500 miliónov” – teda počet obyvateľov na Slovensku by mal redukovať na 343 tisíc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *