Aktuality24

Aktuálne správy na Slovensku a vo svete

Bendingův klip s účastníkmi Like House láme rekordy

2 min read

Spevák Honza Bendig v nedeľu vydal videoklip Senorita v spolupráci so začínajúcim spevákom Frankyem B. Klip takmer okamžite vystrelil na prvú priečku hudobných Trendov a za jediný deň nazbieral 200 tisíc zhliadnutí.

Do hlavných úloh Honza obsadil účastníkmi populárnej reality šou Like House. “Po mojej účasti v tejto šou som sa so všetkými z Like Housu skamarátil, takže pre mňa bola jasná voľba, koho do klipu obsadím.” Komentuje spevák. Rolu Honzovej priateľka si zahrala Laduška, o ktorej srdce sa Honza v klipe pobije s ďalším účastníkom show tomi. “Bitka sme zvládli na jeden záber. Dokonca tak presvedčivo, že si okoloidúci mysleli, že sa naozaj perieme a chceli nás roztrhnúť. ” uzatvára Bendig.

Hudbu k piesni Senorita napísal Honza s Elis Mraz, o text sa postaral Refew v spolupráci s Františkom Horváthom aka Frankyem B, ktorého Honza objavil vo svojej internetovej hudobnej súťaži Bendig Star. “Každý rok dávam niekomu mladému šancu, natočím s ním spoločný song a trošku ho popostrčím k jeho vysnívanej kariére. Som veľmi rád, že je to tento rok práve osemnásťročný František. Je to veľký ťahúň a má tiež zaujímavý životný príbeh plný pádov a vzletov. Snáď bude toto spojenie inšpirovať mladých, že môžu dokázať veľké veci, keď budú chcieť, “vysvetľuje Bendig.

Aktuálne Honza usilovne koncertuje po celom Česku ako sa sólovými vystúpeniami, tak aj s Leošom Marešom na jeho tour Staré kôstky. V blízkej dobe ho čaká tiež cesta do Mexika, kde bude nakrúcať ďalší videoklip.

foto: Championship

Zdroj BANGER PREKLAD REDAKCIA AKTUALITY24.SK


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *