Aktuality24

Aktuálne správy na Slovensku a vo svete

Emmanuela Pudding predstavuje nový videoklip k piesni Dáždniky z púpav z pripravovaného debutového albumu

1 min read

  1. augusta 2021 vydáva svoj debutový singel Emmanuela Pudding, vlastným menom Emmanuela Dobšovičová. Pieseň, s názvom “Dáždniky z púpav”, bola inšpirovaná príchodom jari, obdobia radosti z prebúdzajúceho sa života, kvetmi rozkvitnutých lúk.

Autorom hudby je Anton Vicena, text napísla Mirka Vicenová a Ľuboš Šrámek je aranžérom skladby. Na štúdiovej nahrávke ďalej spolupracovali: Pavol Bereza, Tomáš Farkaš, Juraj Griglák, Nikolaj Nikitin, Mucha Quartet, Mattia Müller a i.

Emmanuela vyštudovala spev a herectvo na konzervatóriu. K hudbe ju priviedol jej otec – Matúš Dobšovič, operný spevák činný v Slovenskej filharmónii. Okrem spevu sa venuje herectvu a dabingu. Taktiež účinkovala aj v rôznych predstaveniach Divadla Jána Palárika v Trnave v rámci štúdia literárno-dramatického odboru..

Pre tvorbu klipu si prizvala do spolupráce svoju kamarátku Alex Handiakovú. O výsledku tejto ich tvorivej spolupráce sa môžete sami presvedčiť, ak si pozriete a vypočujete nový videoklip. Premiéra je plánovaná na 31. augusta 2021 o 17:00 hodine na VEVO kanáli speváčky.

Videoklip : https://youtu.be/U2GADHR50Xw
FB event : https://www.facebook.com/events/366791598449166
FB : https://www.facebook.com/emmanuelapuddingofficial
IG : https://www.instagram.com/emmanuelapudding/


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *