Aktuality24

Aktuálne správy na Slovensku a vo svete

Celebritné šialenstvo! Všetci fičia na Zeen Collagéne

4 min read

„Stopnime čas, mladosť je raz, len raz,“ napísal ešte v osemdesiatych rokoch o večnej túžbe ľudstva nezostárnuť, v jednom zo svojich básnických textov, ikonický Kamil Peteraj. Vtedy ešte netušil, že o pár rokov si ľudia budú môcť produktívny vek užívať bezstarostne podstatne dlhšie. Môže za to zázrak menom Zeen Collagen, bez ktorého si už svoj deň nevedia predstaviť milióny ľudí celého sveta. Prepadlo mu už aj mnoho Slovákov, medzi nimi aj nejedna celebritná osobnosť.

Svoje ráno si bez Zeen Collagénu už nevie predstaviť ani herečka a speváčka Barbora Švidraňová. „Prepáč kávička, musíš sa s tým zmieriť,“ okomentovala vtipne svoju novú blahodárnu závislosť a pokračuje. „O krásu sa treba starať aj zvnútra a celkom ma mrzí, že som o to nezačala dbať skôr. Koža, pleť, vlasy, aj nechty boli totiž vždy mojou slabšou stránkou. A po pôrode ani nehovorím. Neviem, či sa mi podarí dobehnúť zameškané, no dnes už som si uvedomila, že prevencia je základ. Krásu a zdravie treba zveľaďovať, aby nezvädla. Navyše rada by som po javisku behala ako „laňka“ ešte pár dlhých rokov. Aj preto si hovorím, že je najlepší čas do seba investovať,“ tvrdí významne.

Drukuje jej aj herečka Zuzana Vačková, u ktorej, akoby sa po užívaní kolegénu zastavil čas. „Je to beh na dlhú trať. Nefunguje to ale tak, že ráno si vezmem kolagén a večer som úplne fit. Užívam ho už dlhšie a pravda je taká, že dostávam veľa komplimentov. Napríklad mi dievčatá v maskérni povedia, že mám vynikajúcu pleť. Ja sa o ňu ale celkovo starám. Výživa zvnútra Zeen Collagénom, je pre mňa dnes už príjemnou rannou rutinou. S ohľadom na to, že chcem mať zdravé a pekné vlasy, pleť, nechty a v mojom veku už samozrejme myslím aj na kĺby. Myslím, že očakávať zázraky by nebolo rozumné, ale denno denne pracovať na tom, aby som bola fit, je pre mňa už životný štýl, ktorý ako som sa už presvedčila, prináša ovocie,“ teší sa aj šarmantná Zuzana Vačková.

Rovnakú skúsenosť majú aj iné osobnosti nášho zábavného priemyslu. Mnohé z nich so Zeen Collagenom, začínajú už vo veľmi mladom veku. „Ja na tento kolagén nedám dopustiť. Pri úprave svojho zovňajšku sa starajte aj o svoje vnútorné zdravie,“ hlása napríklad Vanessa Sarkoziová. A pridáva sa k nej plno iných dám ako Dominika Mirgová, Romana Škamlová, Monika Jakliová, Veronika a Daniela Nízlové, Kristína Kormúthová, Erika Barkolová a pozor aj svetová top modelka Andrea Verešová. V užívaní Zeen kolagénu nezaostávajú ani páni. Na zlatý Zeen Collagen nedá dopustiť napríklad muzikant a zabávač Marián Čekovský, slávny dídžej Mairee, či televízny porotca talentových súťaží Jaro Slávik. „Následkom ich užívania je pekná a hydratovaná pokožka. Stačí jeden sáčok denne,“ pochvaľuje si Čekovský, aktuálna tvár SuperStar.

Kolagény sú podľa odborníkov skvelé aj na únavu a smútok, ktorý mnohých ovládol po skončení letného obdobia. Náladu z pochmúrneho počasia, zaženieme kolagénom Zeen by Roal. Obsahuje totiž glycín, ktorý dokáže zdvihnúť hladinu serotonínu, čiže hormónu dobrej nálady. Navyše, morský kolagén skvalitňuje spánok, ktorý je taktiež dôležitým elementom pre dni plné úsmevu. Túžite kolagén užívať pre krásu, alebo zdravie? Zrejme ideálne oboje. Aj na to majú odborníci odpoveď. Kombinácia Zeen kolagénov I.,II. a III. je vhodná pre zlepšenie stavu chrupavky, kostí, zlepšenie pohybového aparátu, zmiernenie bolesti kĺbov, pre hydratáciu pleti, zmiernenie vrások, či priebehu akné. Skvelé je, že stačí jeden sáčok na deň.

Zeen Collagen sa dnes považuje za elixír života bez kompromisov. Kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom organizme, tvorí 30% proteínov v našom tele. Nachádza sa v kostiach, väzoch, šľachách, chrupavkách a kĺboch, ale aj v koži, vlasoch, nechtoch a zuboch. Pokiaľ ho nemáme dostatok, môže sa to prejaviť hlavne problémami s pohybovým aparátom, lámavými vlasmi, nechtami, či problémami s pokožkou. Po 25. roku života obsah kolagénu v tele každoročne klesá a po 35. roku sa kolagén netvorí už takmer vôbec. Aj preto ho je vhodné dopĺňať formou kvalitných výživových doplnkov. Takže poďte aj vy s nami podstúpiť celosvetový ošiaľ menom Zeen Collagen a ostaňme navždy mladí, krásni a zdraví.

Zdroj – Aktuality24.sk Bez súhlasu redakcie aktuality24.sk je kopírovanie tresné.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *