Aktuality24

Aktuálne správy na Slovensku a vo svete

Richard Muller oslavuje šesťdesiatku. Najkrajší dar z rádia Expres

2 min read

Jeden z najobľúbenejších slovenských spevákov Richard Muller,oslávil v pondelok 6.9. okrúhle 60. narodeniny. Rádio Expres mu v spolupráci s najlepšími slovenskými hudobníkmi pripravilo špeciálny darček, – známi speváci a speváčky nahrali vlastné verzie jeho najväčších hitov.

Expres ich od pondelka v týždňových intervaloch zverejní na svojom webe a vo vysielaní.

Richard patrí viac ako tridsať rokov medzi našich najpopulárnejších spevákov. Mnohé jeho piesne zľudoveli, jeho texty si spievajú generácie ľudí. Pri príležitosti jeho narodenín sme oslovili iných spevákov a nebolo ani jedno odmietnutie, len veľký rešpekt u všetkých, ktorý sa do projektu zapojili. Richardova hudba ovplyvnila mnoho hudobníkov, a preto sa teším, že sa nám podarilo tento darček pre Richarda zrealizovať, ale aj pred ním, až do dnešného dňa utajiť,“ hovorí Andrej Kratochvíl, hudobný šéf Rádia Expres.

Prvá exkluzívna prerábka skladby Srdce jako kníže Rohan, ktorú naspieval Lukáš Adamec a Ivan Tásler s IMT Smile, je už na svete. Postupne sa na webe rádia môžeme tešiť na ďalšie zaujímavé spojenia. Čaká na nás Kuly – Tlaková níž, Katarína Knechtová – Rieka, Polemic – Prečo vy ľudia XX. storočia, Peter Bič Project – Naša láska letí, Sima Magušinová – Dočista, Robo Opatovský – Milovanie v daždi, Richard Krajčo – Štěstí je krásná věc a Hex – Nebude to ľahké.

Zdroj aktuality24.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *